Haberler

Teknopanel Sakarya Fabrikası’nda bayileriyle buluştu.

Teknopanel A.Ş., 6 Haziran 2014 tarihinde Sakarya fabrikasında tüm bayileri ve iş ortakları ile buluştu.

Teknopanel A.Ş., 6 Haziran 2014 tarihinde Sakarya fabrikasında tüm bayileri ve iş ortakları ile buluştu. Açılış kokteyli ile başlayıp fabrikası gezisi ve yemek ile devam eden buluşmaya ilgi ve katılım büyüktü.
Türkiye’de yatırımcı ve tasarımcıların referans markası olan Teknopanel, 10.000 m2’si kapalı toplam 35.000 m2’lik Teknopanel Sakarya Fabrikası ile yapıların işlev ve ihtiyaçlarına en uygun çatı ve cephe panel alternatiflerini sektöre sunuyor.
Yeni fabrika ile beraber üretim kapasitesini sandviç panelde 10 milyon metrekareye, EPS’de ise 500 bin metreküpe çıkaran firma, sandviç panel sektöründe güçlü olduğu bölgeleri de genişleterek Teknopanel, Teknopor, Teknosistem markalarıyla müşteri taleplerini en kaliteli, hızlı ve etkin bir şekilde karşılıyor.
Mersin ve Sakarya fabrikalarıyla, sektörün en büyük üretim kapasitesine sahip olan Teknopanel, yurtiçinde ve yurtdışındaki yeni yatırımlarıyla sandviç panel sektöründe emin ve istikrarlı adımlarla bayileriyle beraber büyümeye devam ediyor.

Diğer Haberler