Haberler

Teknopanel’in Mersin ve Sakarya Üretim Tesislerinde BASF firma yetkililerince Poliizosiyanurat (PIR) Yalıtımlı Sandviç Panel Eğitimi gerçekleştirildi.

Teknopanel’in Mersin ve Sakarya üretim tesislerinde, Ağustos ve Eylül aylarında, PUR-PIR hammaddesi ana tedarikçilerinden BASF firma yetkilileri, tüm Teknopanel çalışanlarına Poliizosiyanurat (PIR) Yalıtımı ile ilgili eğitim verdi.

Teknopanel’in Mersin ve Sakarya üretim tesislerinde, Ağustos ve Eylül aylarında, PUR-PIR hammaddesi ana tedarikçilerinden BASF firma yetkilileri, tüm Teknopanel çalışanlarına Poliizosiyanurat (PIR) Yalıtımı ile ilgili eğitim verdi. Eğitimde Poliüretan’ın Tarihsel Gelişimi, PIR Nedir, PUR/PIR Arasındaki Farklılıklar, PIR Sistemlerin Avantajları, Yanmazlık Sınıflandırmaları Hakkında Genel Bilgi, Sandviç Panel Yalıtım Dolgularının Yanmazlık Sınıflandırması, Teknopanel'in sahip olduğu "Sabit Poker PIR Üretim Teknolojisi” nin üstünlüğü detaylı olarak anlatıldı. Soru ve cevap şeklinde karşılıklı etkileşim ile gerçekleşen toplantı etkili ve verimli oldu.

Diğer Haberler