Haberler

Teknopanel, Bayileriyle Kıbrıs’ta Buluştu...

Teknopanel, 7. Bayi Toplantısı için 10-12 Nisan 2015 tarihlerinde Kıbrıs Cratos Premium Hotel’de görkemli bir organizasyonla bayileriyle buluştu.

Teknopanel, 7. Bayi Toplantısı için 10-12 Nisan 2015 tarihlerinde Kıbrıs Cratos Premium Hotel’de görkemli bir organizasyonla bayileriyle buluştu.
2005 yılında Mersin’de kurulan Teknopanel, 10. yılında her bir davetlisine “Sen 10 Numarasın” diyerek bayi toplantısını düzenledi. Büyük bir aile olarak her geçen yıl, yeni başarılara imza atarak hızla büyümeye devam eden Teknopanel, 10 yıl gibi kısa bir sürede, ürün ve hizmet odaklı yaklaşımı, üretim ve dağıtım ağının büyümesi, yeni yatırımları ile markasının gücüne güç katıyor.
Cumartesi günü başlayan toplantının ilk bölümünde Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Yüksel, yurtiçi ve yurtdışı ekonomik, sektörel gelişmeler hakkında bilgiler verdi. Genel Müdür Orhan Kahveci ise dünden yarına Teknopanel’i değerlendirirken, sandviç panel ve EPS ürün pazarlarındaki trendler ile Teknopanel’in yeni oluşumlarından, gelişmelerinden ve hedeflerinden bahsetti. Ardından bayilere de söz verilerek, toplantı, karşılıklı etkileşim halinde devam etti. Toplantının ikinci bölümünde ise Teknopanel, bayilerine sürpriz bir etkinlik düzenledi. Takım ruhunu oluşturan ve motivasyonu üst seviyelere ulaştıran etkinlikte eğlenceli dakikalar yaşandı.
Keyifli ve verimli geçen toplantının akşamında, Cratos Premium Hotel’in büyük salonunda “Teknopanel 7. Bayi Toplantısı Gala Gecesi” düzenlendi. Geçmiş bayi toplantısı fotoğraflarının gösterimi ile başlayan gecede duygu dolu anlar yaşandı. Bayiler sürpriz etkinlikte çalıştıkları ritm performanslarını sergileyerek oldukça eğlendi. Sandviç Panel ve EPS ürün gruplarında en başarılı ilk üç üç bayiye Ödül Plaketleri verildi. Teknopanel’in 10. Yıl kutlaması ise marşlarla, pasta kesilerek yapıldı. Yerel sanatçının sahne aldığı gece eğlenceli, coşkulu doluydu.
Bayi toplantısının son gününde ise Bellapais Manastırı, Karaoğlanoğlu Şehitliği ile Girne şehir merkezi ziyaret edildi. Teknopanel bayileri organizasyondan mutlu, motive olmuş ve memnun kalarak ayrıldılar.

Diğer Haberler